Adventné dielne ’13

img_3869

Adventné dielne ’13

img_3507

zvončeky

img_3873

vianočné pozdravy

Už tradične, aj tento rok sme pripravili vianočné dielne pre malých i veľkých. Bez rozdielu na vek, každý si mohol prísť na svoje a rozvíjať svoju kreativitu a zručnosť.

Dielne sa konali vždy po sv. omši, t.j. od 11:00, tak hodinku. Druhú adventnú nedeľu sme sa stretli na mierne netradičnom mieste, v priestoroch 1. A triedy v ZŠ bl. Jána Pavla II., no tretiu a štvrtú adventnú nedeľu sa ‘dielňou’ stala naša skautská klubovňa.

Počas týchto troch nedieľ sa vyrábali rôzne ozdoby na vianočný stromček, doplnky do interiéru, darčeky pre blízkych ba dokonca i samotný baliaci papier [nech už teda máme do čoho tie darčeky aj zabaliť ;) ].

img_3869

sobíky

img_3533

levanduľové mydlá

Myslím, že môžem hovoriť za všetkých, ktorí organizovali tieto dielne: Sme nesmierne radi, že bola hojná účasť a dobrá nálada počas celých dielní, za ktorú ďakujeme všetkým zúčastneným a dúfame, že sa stretneme aj na ďalších adventných :).

2013_1222bo

baliaci papier

2013_1222bk

sviečky

img_3884

brošne