Dobehni si po Vlčí dych a gazelie nohy!

medium-program-dobehni-si-po-vlci-dych-gazelie-nohy-630

Dobehni si po Vlčí dych a gazelie nohy!

medium-program-dobehni-si-po-vlci-dych-gazelie-nohy-630

vlci-dych-a-gazelie-nohySviatky skončili a mnohí sme si na prebytok jedla a nedostatok pohybu nanešťastie už takmer zvykli. Nová výzva Vlčí dych a gazelie nohy však aj Tebe ponúka skvelú možnosť, ako sa zo začarovaného kruhu dostať!

Táto výzva bola predstavená už v zimnom čísle Média v roku 2014. Je inšpirovaná jednou z Karpatských hier známeho Miloslava Nevrlého.

Podmienky splnenia nájdeš na našej stránske v časti Skauti > Výzvy.

Aby sme sa s našimi radosťami a starosťami pri trojmesačnom behaní podelili aj s ostatnými skautkami a skautmi na Slovensku, vytvorili sme v Google Dokumentoch tabuľku, kde si ľahko môžeš zaznačiť informácie o každom svojom behu.

Prekonaj sám seba a získaj túto náročnú výzvu, odmenou ti bude štíhla atletická postava v lete (100% garancia!).