Ako nás môžete podporiť

Dobromat.sk

Podpora, ktorá Vás nič nestojí!

Používaním Dobromatu nám darujete percentá zo sumy vašich internetových nákupov, bez toho, aby vás to stálo jediný cent navyše. Ak nás chcete pri každom nákupe v eshope podporiť, pridajte si do prehliadača tohto pomocníka:

Tento pomocník pri návšteve internetového obchodu zariadi to, že časť vašej útraty poputuje na podporu našich aktivít. Obchod vyplatí z nákupu Dobromatu príspevok a Dobromat ho následne pošle na náš účet a my ho použijeme na našu činnosť

Dôležité je vedieť to, že cennákupu zostáva rovnaká. Používanie Dobromatu, vás nestojí ani cent navyše. Aj napriek tomu nám však svojím nákupom prispejete sumou vo výške niekoľkých %.

Pre viac informácií navštívte stránku Dobromatu.

Nakúpte v známych internetových obchodoch ako Tchibo, Hej.sk, AliExpres či Martinus, objednajte si dovolenku na Booking.com, alebo si zriadťe pôžičku či poistenie nehnuteľnosti. Zakaždým nás môžete podporiť cez Dobromat. Aby Vám neušla žiadna možnosť, nezabudnite si pridať pomocníka.

banner-200

2% z dane

Po prvýkrát nás môžete podporiť pomocou 2% z Vašich daní. Keďže je to náš prvý rok využívania tejto možnosti podpory, 2% zbierama cez náš spriatelený 104. zbor Bratislava-Ružinov. Nižšie nájdete predvyplnený formulár Vyhlásenia o poukázaní 2%, ktoré sa odovzdáva na daňivý úrad spolu s Potvrdením o zaplatení dane.

Budeme od Vás však potrebovať kópiu/sken daňového priznania resp. Vyhlásenia o poukázaní 2%. Je to z toho dôvodu, že nie je nijaký spôsob, ako identifikovať jednotlivé príspevky, a teda 104. zbor nemá možnosť zistiť, aká suma z príspevkov patrí nám. S týmito informáciami budeme pracovať čo najdiskrétnejšie.

Najbližší projekt, na ktorý budú využité dary z Dobromatu a príspevky z 2%

Nové típí

Na tohtoročnonom tábore sa nám rozthalo jedno staré típí a zostala po ňom len takáto kostra. Dievčatá, ktoré v ňom spali sme museli presťahovať do menšieho típí, ktoré slúžilo ako sklad.
Na tohtoročnonom tábore sa nám rozthalo jedno staré típí a zostala po ňom len takáto kostra. Dievčatá, ktoré v ňom spali sme museli presťahovať do menšieho típí, ktoré slúžilo ako sklad.