Roznos Betlehemského Svetla

svetlo

Roznos Betlehemského Svetla

Vážení rodičia a milí skauti,

ako možno viete, tak 24.12. budú skauti ako každý rok roznášať Betlehemské Svetlo a koledovať pre zbierku Dobrej Noviny.

Pozývame preto všetkých skautov najrôznejších vekových kategórií, aby sa ku nám pripojili v tejto dobročinnej akcii.

Stretávame sa 24.12. o 8:15 pri kostole vo Vajnoroch. Roznos bude taktiež prebiehať len vo Vajnoroch. Počas koledovania budeme rozdelení na 6 skupín, takže by sme mohli skončiť dokonca skôr ako po iné roky. Samozrejme záleží to od skupiny, ale budeme sa snažiť rozdeliť počty rodín rovnomerne do každej skupiny. Predpokladaný koniec je okolo 12:30.

Treba si vziať:

– naučený kolednícky text

– teplé oblečenie a obuv
– mobil (kto má, kvôli spojeniu s rodičmi)
Poprosím deti, aby sa naučili všetky vinše a pesničku plus poďakovanie z koledníckeho textu.
Kto vie hrať na nejaký prenosný hudobný nástroj ako napr. flauta, harmonika a pozná pesničku Šťastie, zdravie, pokoj svätý, tak bude veľmi dobré, ak si zoberie so sebou aj svoj hudobný nástroj.
Tešíme sa na Vás.