zakladne-info

Milí rodičia, milí skauti,

jar naplno beží a s ňou takisto aj prípravy na náš už tretí stanový tábor. Pre skautov je to čas, kedy sa môžeme kúpať v potoku, zapáliť slávnostný táborák, postaviť bunker či zdolať nejakú výzvu. Nemusíme myslieť na školské povinnosti, na mobil vo vrecku nohavíc či na strapaté vlasy.

Pre Vás, rodičov, je to čas oddychu, kedy zverujete deti nám, mladým vedúcim a dúfate, že sa vrátia domov zdravé a obohatené o nové zážitky, hodnoty a životné zručnosti. Na tábore nenájdete internet, televízor, počítače či mobily. Ani veľa vedúcich, ktorí pre deti všetko naservírujú a pripravia. Namiesto toho nájdete krásu prírody, skvelý kolektív, spoločný program, a skautov rôzneho veku, ktorí sa o chod tábora starajú spoločnými silami.

Na tejto stránke postupne pribúdajú všetky potrebné informácie a rady k táboru. Čorkoro bude známe aj miesto a presná cena, neskôr aj podrobnejšie informácie o doprave na tábor. Môžete si však stiahnuť infobrožúru k minulému roku, ktorá by mala nateraz vedieť pokryť všetky vaše otázky.

S pozdravom

Radoslav Zeman

vodca tábora

Infobrožára

Kuchárska škola

Kuchárska škola má deti naučiť základné činnosti v kuchyni, keďže sa na príprave stravy aktívne podieľajú. Vĺčatá a včielky plnia KŠ 1, starší plnia KŠ 2. Každý by si ju mal pred táborom zopakovať.

Prihláška

Tábor je finančne podporený Magistrátom hlavného mesta SR Bratislavy.
logoBA_fullc